LOJİSTİK VE DAĞITIM

Firmamız, istenen zamanda istenen yere teslim etme anlayışını benimsemiş ve çalışmalarına bu ilke kapsamında yön vermiştir. Aydın ailesi, müşterilerine verdiği hizmetlerde ürün kalitesinin yanında lojistik hizmeti ile zamanında teslimi önemsemektedir.

En iyi markalar

Alanının en iyisi yerli firmalarla iş ortaklığı yapıyor, birlikte sektörün gelecekte nasıl şekilleneceği üzerine çalışıyoruz ve ihtiyaçlara göre yerel çözümler de sunuyoruz.

100’den fazla ürün

Şirketimizin kalite güvencesiyle taze ve donuk et ve beyaz et ürünlerinden, süt ve süt ürünlerine ve kültürel gıdalara kadar 100’den fazla ürün çeşidi ile bir işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

Tek sipariş – Tek fatura

Tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla, tek noktadan tek fatura ile karşılama rahatlığı sunuyor böylece müşterilerinizin memnuniyetine daha fazla zaman ayırabilmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz.

Güvenilir koşullarda kapınıza teslim

Dondurulmuş ve taze gıdaları frigofrik araçlarla güvenle taşıyıp kapınıza teslim ediyoruz. Zamanın değerini biliyoruz, siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak istiyoruz. Uzman ekibimiz ve ileri teknolojik altyapımızla siparişlerinizi zamanında ve eksiksiz teslim ediyoruz.

Yaygın dağıtım

Otel, restorant, catering şirketi, pastane, cafe, kantin, büfe, ofis... K.K.T.C genelinde yaklaşık 500 aşkın profesyonel işletmeye hizmet götürüyoruz...