İNSAN KAYNAKLARI

Ahmet Aydın Ticaret ve Turizm LTD., ev dışı tüketim sektörünün de müşterilerine katma değerli hizmetler sunan, daha yüksek performanslara ve başarılı yönetim stillerine sahip örnek şirketi haline getirmek için gerekli insan kaynağını şirketimize katıyor, mevcut ekibimizdeki potansiyelleri keşfediyor ve yetenekleri başarı ile değerlendiriyoruz.

Adil ve eşit uygulamalarla çalışanlarına hak ettiği değeri veren, personelinin gelişimini destekleyerek hem bireysel hem de örgütsel kaliteyi arttıran, açık ve şeffaf yönetim anlayışı çerçevesinde huzurlu bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

İş Başvurularınızı;

  • İskenderun cad. Metform Plaza A Blok No:5 adresinde kurulu olan merkez ofismizde, İnsan Kaynakları bölümüne doğrudan başvurarak,
  • insankaynakları@ahmetaydinltd.com adresine mail atarak,
  • Web sitesinden iş başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.
Yapılan başvuruların tümü İnsan Kaynakları Bölümümüzce mevcut boş kadrolar çerçevesinde değerlendirilecektir. Pozisyonunuzun uygun olması halinde görüşmeye davet edilirsiniz. Başvurularınız insan kaynakları bilgi bankasında ileride faydalanılmak üzere muhafaza edilecektir.

ÜCRET YÖNETİMİ

Şirketimizde de çalışanların ücretleri yılda 1 (bir) kez piyasa ücret araştırması, Enflasyon oranı ve kişinin performansına göre revize edilir. Çalışanların üstlendikleri pozisyon, öğrenim durumu, deneyimi, yabancı dil yeteneği gibi faktörler dikkate alınarak ücret skalaları oluşturulur.

İş Başvuru Formu

qlForm generator by ql.de

MÜŞTERİ & TEDARİKÇİ FORMU

qlForm generator by ql.de